У Вінницькому районі затримали підозрюваного у вбивстві односельця

Слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області 24 січня розглянув клопотання стосовно 19–річного хлопця, який підозрюються у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.307 Кримінального Кодексу України.

“Під час судового розгляду стало відомо, що працівник колонії підозрюється у тому, що придбав та передав засудженому наркотичний засіб за грошову винагороду у розмірі 1000 грн”, – інформує прес-служба Вінницького міського суду Вінницької області.

При обрані виду запобіжного заходу, суд врахував, що підозрюваний раніше не притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності, має на утриманні тяжко хвору бабусю, яка потребує постійного догляду, за місцем проживання характеризується позитивно.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, суд ухвалив обрати чоловіку запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в період доби з 22.00 до 06.00, строком на два місяці. Також суд зобов’язав підозрюваного виконувати обов’язки, передбаченні ч.5 ст.194 КПК України.

Нагадаємо, вінничанин, підозрюваний у жорстокому поводженні з тваринами, сидітиме під домашнім арештом

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook