У Вінниці ремонтують інженерні мережі у чотирьох багатоповерхівках

У Вінниці триває ремонт інженерних мереж у багатоквартирних будинках на умовах співфінансування з мешканцями. Минулого року вдалося провести такі роботи у 61 багатоквартирному будинку. Наразі роботи тривають у чотирьох.

“Уже не перший рік вінничани активно долучаються до програми співфінансування ремонту житлового фонду. Умови участі – незмінні: 70% витрат покриває міський бюджет, решту докладають мешканці. Власники багатоквартирних будинках уже не перший рік замінюють інженері мережі, освітлення, щитові”, – інформує департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міськради.

Також ремонтують дахи, міжпанельні стики, вікна замінюють на енергоефективні, проводять капітальний ремонт ліфтового господарства.

«Цього року ми уже завершили капітальний ремонт інженерних мереж у будинках по вул.Ступки, 3, та вул.Порика, 37. Наразі тривають роботи по вул.Келецька, 106, просп.Юності, 73, 1-й Київський пров., 55 та вул.Талаліхіна, 5. Також проводиться тендерні процедури ще по кількох будинках», – каже директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Нагадаємо, у Вінниці з’явиться муніципальний евакуатор.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.