Рішенням вінницького суду учасника АТО не братимуть під домашній арешт

Суд відмовив у задоволені клопотання слідчого про обрання запобіжного заходу учаснику АТО, через необґрунтованість процесуальних ризиків.

“Слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області 3 лютого 2020 року розглянув клопотання слідчого поліції про застосування запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту стосовно підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.350 КК України. Чоловіка підозрюють у нанесенні тілесного ушкодження начальнику одного із військових-медичних клінічних центрів”, — інформує прес-служба Вінницького міського суду Вінницької області.

Під час судового розгляду, сторона обвинувачення не обґрунтувала підставу обрання запобіжного заходу учаснику АТО, на час слідства, а також не надала докази, які б аргументували ризики, визначенні п.1, п.3 ч.1 ст.177 КПК України. Суд встановив, що підозрюваний має постійне місце проживання, не ухиляється від викликів слідчого, має першу групу інвалідності, брав участь у АТО, де отримав травми.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, слідчий суддя відмовив слідчому у задоволені даного клопотання.

Нагадаємо, суд Вінниці продовжив американському добровольцю запобіжний захід.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook