На Вінниччині вилучили понад 6 тисяч рослин маку та конопель

На території області з 1 червня проводиться оперативно-профілактичне відпрацювання «Мак». За цей період працівники поліції вилучили понад 6 300 незаконно посіяних рослин маку та конопель, зареєстрували 38 кримінальних проваджень, 12 особам оголосили про підозру.

“У поліції Вінниччині підвели підсумки оперативно-профілактичного відпрацювання, пов’язаного з виявленням та вилученням незаконних посівів нарковмісних рослин”, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Як розповів т.в.о. начальника управління протидії наркозлочинності Ярослав Дьомов, переважна більшість правопорушників, на присадибних ділянках яких поліцейські виявлені незаконні посіви – це пенсіонери. Майже усі вони виправдовуються тим, що сіяли нарковмісні рослини для приготування пиріжків.

Найбільші посіви заборонених рослин поліція вилучила у жителів Вінницького, Теплицького, Тульчинського та Немирівського районів. Так, 14 липня у Немирівському районі під час огляду присадибних ділянок двох місцевих жителів працівники поліції виявили майже 1 800 рослин маку.

За час відпрацювання працівники поліції вилучили понад 6 300 незаконно посіяних нарковмісних рослин. З них 2 420 рослин маку і понад 3 886 рослин конопель. За незаконні посіви заборонених рослин відкрито 38 кримінальних проваджень за ст. 310 КК України, 12 правопорушникам оголошено про підозру.

Нагадаємо, у двох районах на Вінниччині поліцейські виявили посіви маку та конопель.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook