На Вінниччині розпочалась оперативно-профілактична операція «МАК-2020»

Підготовчі заходи оперативно-профілактичної операції «МАК-2020» з 20 по 31 травня триватимуть, а з 1 червня розпочнеться практичний її практичний етап, який триватиме до 24 вересня.

“Мета цієї операції — виявлення та знищення нелегальних посівів нарковмісних рослин маку та конопель, а також перекриття каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків”, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області”, — інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Чинним законодавством передбачена кримінальна відповідальність за незаконне вирощування маку та конопель. Згідно зі статтею 310 Кримінального кодексу України, за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості від 100 до 500 рослин, конопель у кількості від 10 до 50 рослин передбачена відповідальність у вигляді накладення штрафу в розмірі від ста до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до 3 років.

За незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості 500 і більше рослин або конопель у кількості понад 50 рослин передбачено позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Посіви маку на території нашої держави дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензії на здійснення відповідних видів діяльності.

Закликаємо громадян не бути байдужими та повідомляти про відомі насадження наркотичних рослин до управління протидії наркозлочинності за телефонами (0432) 59 43 45 та 102 або ж звертатися до найближчих відділів та відділень поліції.

Нагадаємо, у жителя Могилів-Подільського району поліцейські вилучили набої до автоматичної зброї.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.