У Хмільнику не можуть узгодити місце для пам’ятного знаку учасникам АТО

На позачерговому засіданні виконавчого комітету міськради Хмільника 3 серпня мали б оголосити архітектурний відкритий Конкурс на ескіз-ідею пам’ятного знаку учасникам АТО/ООС.

Начальник управління містобудування та архітектури міської ради, головний архітектор міста Михайло Загниборода повідомив, що управління направило листи до Мінкультури України, а також до обласного управління культури і мистецтв щодо погодження можливого встановлення (будівництва) пам’ятного знаку на території на площі Перемоги. При цьому головний архітектор зауважив, що ця територія належить до історичного ареалу міста Хмільника, тому можуть бути застереження в питаннях будівництва.

Під час обговорення Порядку та умов Конкурсу керівник  міськрайонної Спілки учасників АТО Валентин Ковальський повідомив про те, що альтернативна пропозиція щодо місця пам’ятного знака зі сквером по вул. Північна більшістю представництва Спілки не підтримана. Валентин Дмитрович запропонував розглянути як один із можливих варіантів місця майбутнього пам’ятного знаку територію біля Залізничного вокзалу або ж вивчати інші пропозиції.

“Враховуючи те, що питання із узгодженням можливого місця під пам’ятний знак учасникам АТО/ООС залишається відкритим, виконавчий комітет вирішив повернути рішення на доопрацювання”, – інформує відділ інформаційної діяльності та комунікацій із громадськістю Хмільницької міської ради.

Нагадаємо, у Вінниці створили соціальне підприємство, прибуток якого буде під контролем ветеранів АТО.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

5950 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.