Коли хор по силі і красі не поступається оркестру

Коли хор по силі і красі не поступається оркестру

Концерт «Mariologia», який 17 березня о 18.00 у концертні залі Вінницької обласної філармонії відкриє фестиваль CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018, вразить як поціновувачів класичної музики і хорового мистецтва, так і шанувальників сучасних напрямків.

  Глядачів чекає перша в Україні сучасна музична інтерпретація давніх літургічних григоріанських піснеспівів та поєднання 12 «ангельських голосів» з екзотичними музичними інструментами – від ножиць, скляних куль і тибетських співочих чаш до гобою, вібрафону, литавр, англійського ріжка та арфи!

  «Mariologia» - це спільний проект знаменитого київського вокального ансамблю Alter Ratio і чотирьох сучасних українських композиторів: Максима Шалигіна (Україна/Нідерланди), Святослава Луньова (Україна), Максима Коломійця (Україна/Німеччина) і Олексія Ретинського (Україна/Австрія).

  - Святослав Луньов обіграв зіставлення вокальних голосів і арфи, Максим Коломієць додав до звучання голосів тибетські співочі чаші і кравецькі ножиці, Олексій Ретинський ввів групу ударних інструментів, Максим Шалигін змусив звучати голоси, як струнний оркестр, - розповідає автор проекту, художній керівник та диригент  вокального ансамблю Alter Ratio Ольга Приходько.

  На концерті у рамках фестивалю CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 доповненням музики стане відеоарт, створений художником-постановником Дмитром Костюминським та відеохудожницею Аліною Федотовою.
Приємна новина для всіх глядачів: до 7 березня квитки на концерт можна придбати зі знижкою – всього за 50 гривень. Мультиквиток на всі чотири концерти фестивалю коштує 150 гривень.
Фестиваль проходить за підтримки Сергія Моргунова, Валерія Коровія, Вінницької міської ради та Вінницької обласної державної адміністрації.
Головний організатор – Благодійний фонд сприяння розвитку талантів Поділля.

Інформаційний центр фестивалю працює у бібліотеці ім. Тімірязєва (вул. Соборна, 73). Телефон для довідок: (0432) 690 – 025.

 

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

141

400 військово-зобов'язаних оперативного резерву І черги направлено до навчальних центрів Вінницький обласний військовий комісаріат ...

126

У Вінниці стартувала благодійна акція Днями у Вінниці стартувала акція "підвішених" кав і обідів. Купити каву чи обід може будь-хто, ...

124

На позачерговій сесії Вінницької облради, 4 грудня, депутати проголосували за ряд кадрових рішень. Так, на посаду головного лікаря ...

124

7 грудня Вінницю відвідав Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман. Під час зустрічі із міським ...

123

Анестезіолога звільнили, коли експертиза підтвердила ознаки алкогольного сп'яніння У Вінницькій обласній дитячій лікарні 30 листопада ...