Коли хор по силі і красі не поступається оркестру

Коли хор по силі і красі не поступається оркестру

Концерт «Mariologia», який 17 березня о 18.00 у концертні залі Вінницької обласної філармонії відкриє фестиваль CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018, вразить як поціновувачів класичної музики і хорового мистецтва, так і шанувальників сучасних напрямків.

  Глядачів чекає перша в Україні сучасна музична інтерпретація давніх літургічних григоріанських піснеспівів та поєднання 12 «ангельських голосів» з екзотичними музичними інструментами – від ножиць, скляних куль і тибетських співочих чаш до гобою, вібрафону, литавр, англійського ріжка та арфи!

  «Mariologia» - це спільний проект знаменитого київського вокального ансамблю Alter Ratio і чотирьох сучасних українських композиторів: Максима Шалигіна (Україна/Нідерланди), Святослава Луньова (Україна), Максима Коломійця (Україна/Німеччина) і Олексія Ретинського (Україна/Австрія).

  - Святослав Луньов обіграв зіставлення вокальних голосів і арфи, Максим Коломієць додав до звучання голосів тибетські співочі чаші і кравецькі ножиці, Олексій Ретинський ввів групу ударних інструментів, Максим Шалигін змусив звучати голоси, як струнний оркестр, - розповідає автор проекту, художній керівник та диригент  вокального ансамблю Alter Ratio Ольга Приходько.

  На концерті у рамках фестивалю CONTEMPORARY MUSIC DAYS IN VINNYTSIA-2018 доповненням музики стане відеоарт, створений художником-постановником Дмитром Костюминським та відеохудожницею Аліною Федотовою.
Приємна новина для всіх глядачів: до 7 березня квитки на концерт можна придбати зі знижкою – всього за 50 гривень. Мультиквиток на всі чотири концерти фестивалю коштує 150 гривень.
Фестиваль проходить за підтримки Сергія Моргунова, Валерія Коровія, Вінницької міської ради та Вінницької обласної державної адміністрації.
Головний організатор – Благодійний фонд сприяння розвитку талантів Поділля.

Інформаційний центр фестивалю працює у бібліотеці ім. Тімірязєва (вул. Соборна, 73). Телефон для довідок: (0432) 690 – 025.

 

 
Коментарі відвідувачів

НАЙБІЛЬШЕ ЧИТАЮТЬ

4151

Родина з Луганська каже, що кращого за Вінницю міста ще не бачили Життя для Світлани Петрищевої і її сім'ї розділилося на "до" і "після" ...

147

Жителька приміського села Іллінецького району, яка звикла ходити з райцентру додому пішки і якій протягом тривалого часу ніщо не ...

137

У Вінниці запустили систему пошуку дітей за допомогою СМС Із 14 вересня поліція Вінниччини долучилась до соціального проекту "Пошук ...

129

17 вересня перестало битися серце неймовірно сильної і талановитої жінки Раїси Панасюк.  45-річна громадська діячка за своє непросте ...

121

У Вінниці 13 вересня у залі засідань міської ради почесні грамоти та грошові премії отримали четверо поліцейських, які менш ніж за два ...