У Вінниці модернізували дві котельні

Комунальне підприємство «Вінницяміськтеплоенерго» продовжує впроваджувати заходи з енергоощадливості. Нещодавно на двох котельнях міста встановили сучасні установки трансформації тепла димових газів – економайзери. Це дозволить підприємству знизити використання природного газу, а також – зменшити викиди забруднюючих речовин та парникових газів в атмосферу на цих котельнях. Це повністю відповідає заходам Зеленого курсу і запитам вінничан. Вони в певній мірі відображені в останньому результаті Міжнародного республіканського інституту (IRI), де більшість вінничан позитивно оцінюють екологічну ситуацію в місті.

Модернізація котелень здійснювалась у рамках співпраці КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» з представництвом Міжнародної організації з міграції в Україні, Агентством ООН з питань міграції в Україні.

За підрахунками тепловиків, влаштовані економайзери дозволять підвищити ККД котлів на 5%, при цьому температура димових газів знизиться на 60 °C, що призведе до економії 166 тис. м3 газу за опалювальний період по кожній із двох котелень.

«Ми вдячні представництву Міжнародної організації з міграції в Україні, Агентству ООН з питань міграції в Україні, що саме наше підприємство увійшло до переліку об’єктів для впровадження сучасних енергоефективних технологій, за фінансування та реалізацію проєкту на котельнях підприємства, – зазначив генеральний директор КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Максим Білик. – Навіть під час війни не зупиняємось впроваджувати енергоефективні заходи на об’єктах нашого підприємства задля економії паливно-енергетичних ресурсів та турбуватись про навколишнє середовище за рахунок зменшення кількості шкідливих викидів в атмосферу».

У департаменті міського господарства зазначають, що, наразі впровадження заходів з енергоефективності в секторі теплоенергетики є вкрай важливим.

«У сьогоднішніх умовах впровадження заходів енергоефективності та енергоощадності на котельнях міста є вкрай важливими, – зазначає директор департаменту міського господарства Роман Фурман. – Такого роду модернізація дозволить забезпечити економію паливно-енергетичних ресурсів та зменшити шкідливі викиди в атмосферу».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook