Віталій Погосян йде з посади директора департаменту економіки і інвестицій

З посади директора департаменту економіки і інвестицій Вінницької міської ради йде Віталій Погосян. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

“За період з 2015 року зроблено чимало, розроблено та реалізуються стратегічні програмні документи. Серед яких: Програма посилення конкурентоспроможності малого та середнього підприємництва Вінницької міської ОТГ на 2017-2020 роки, Програма сприяння залученню інвестицій у Вінницьку міську ОТГ на 2018-2020 роки та Маркетингова стратегія «Вінниця-2020», в рамках якої розблено бренд міста.

Розроблено галузеву частину «Економіка» до Концепції інтегрованого розвитку Вінниці 2030. Створено 3 індустріальні парки. Затверджено концепцію, виготовлено проектно-кошторисну документацію та дизайн проекту інноваційно-технологічного парку «Кристал». Започатковано серію заходів для підприємців “Марафон можливостей для бізнесу у Вінниці”. Триває робота над створенням туристичної стратегії, програми соціального підприємництва. Та багато, багато іншого.

Хочу подякувати міському голові Сергію Моргунову за довіру та надану можливість стати частиною великої команди Вінницької міської ради! Депутатському корпусу вдячний за підтримку важливих рішень над якими спільно працювали. Дякую всім колегам міської ради за плідну співпрацю та взаємодію. Окремо хочу подякувати за командну та професійну роботу колективу департаменту економіки і інвестицій. Я ціную внесок кожного та хочу зазначити, що ви ні разу не підвели — ви для мене найкращі! Також дякую за підтримку партнерам, з якими працювали протягом цих років”, – написав Віталій Погосян.

ЗМІ нещодавно уже писали, що він ймовірно працюватиме у Харкові. Дійсно, за нашою інформацією, Віталій Погосян готується до посади першого заступника губернатора у харківській ОДА.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook