Вінниця запустила програму стажування молоді в органах місцевого самоврядування

11 квітня у Вінницькій міській раді розпочався проєкт стажування молоді у виконавчих органах міської ради, спільно з відділом молодіжної політики ВМР та Вінницькою молодіжною радою. Будь-хто міг подати анкету для участі та обрати виконавчий орган для стажування. З більш ніж 30 анкет було відібрано 10 найкращих кандидатів на стажування з 11 квітня до 17 травня.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

За словами директорки департаменту кадрової політики Вінницької міської ради Тетяни Ласкавчук починаючи з 2010 року міська рада залучає талановиту молодь на стажування у своїх виконавчих органах.

«Молодь, яка навчаються у різних навчальних закладах та за різними освітніми напрямками, розпочала стажуватися у нас, аби набути досвід та знання як для власного розвитку, так і для майбутнього розвитку нашого рідного міста. Учасники проєкту зможуть побачити «зсередини», як у громаді приймаються важливі рішення», – підкреслює Тетяна Ласкавчук.

Відтак, стажування відбуватиметься у різних структурних підрозділах Вінницької міської ради, а безпосередніми наставниками будуть працівники міськради.

Впродовж дії програми за роки її впровадження, успішно завершили стажування та захистили власні інноваційні проєкти 36 студентів. Частина з них отримали своє перше робоче місце у виконавчих органах міської ради. А хтось продовжує співпрацю з міською радою працюючи в громадських та інших неурядових організаціях.

«Для студентів стажування в міській раді – це чудова можливість набути практичний досвід, ознайомитись з роботою структурних підрозділів міської ради, попрацювати над розробкою актуальних для міста проєктів. Своєю чергою для міської ради співпраця з ВНЗ – можливість залучити активну молодь до процесів, що відбуваються в місті», – зазначає Тетяна Ласкавчук.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook