Вінниця за дев’ять місяців зекономила понад 73 млн грн

Вінницька міська рада, використовуючи електронну систему закупівель «Prozorro», зекономила 73,18 млн грн за дев’ять місяців 2021 року.

 Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«За три квартали 2021 року виконавчі органи та виконком Вінницької міської ради в системі електронних закупівель оприлюднили інформацію про укладання 485 договорів на конкурентних засадах: відкриті торги та спрощені закупівлі», – каже директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов.

Також платформа «Prozorro» є інструментом для громадськості, адже завдяки їй будь-яка людина, яка має доступ до Інтернету, може зайти на сайт і в режим онлайн подивитися, як проходять торги, хто в них бере участь, які постачальники, які ціни, хто виграв.

Також Максим Мартьянов розповів про економію коштів завдяки закупівлям на конкурентній основі. «Те, що виконавчі органи та виконавчий комітет Вінницької міської ради застосовують електронну систему закупівель «Prozorro», дозволило за 9 місяців цього року зекономити 73,18 млн грн. В цілому це 10,58% від очікуваної вартості конкурентних закупівель, яких було оголошено на загальну суму 754 млн грн», – зазначив він.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook