Вінниця продовжує перебувати у «жовтій» карантинній зоні

У місті показник захворювання у два з половиною рази перевищує базовий. Завантаженість ліжок у міській клінічній лікарні №1, з розрахунку хворих на COVID і підозри, складає 77 %. Триває робота над розгортанням додаткових ліжок.

«Щодо динаміки виявлення випадків захворювання на COVID-19, на жаль, по Вінниці цей показник вищий, ніж по Україні. За нормативними показниками має реєструватися не більше 148 хворих за 14 днів, у нас за два тижні зареєстровано 376 хворих. Це у 2,5 рази вище, ніж нормативний показник. Щодо летальності, то у Вінниці вона складає 2,1 % – це на рівні України», – каже заступниця директора департаменту охорони здоров’я міської ради Світлана Стефанкова.

Разом з тим у Вінниці спостерігається зростання кількості вінничан, які одужали. Наразі їх 72 % від захворілих. Цей показник значно перевищив загальноукраїнський, який складає майже 46 %.

«Враховуючи високу завантаженість ліжок у МКЛ №1 на сьогодні ми працюємо над розгортанням додаткових ліжок у міських закладах охорони здоров’я. Продовжується робота з контактними і підозрами. Під контролем сімейних лікарів перебуває 930 осіб. Зняті з обліку після проходження двотижневої самоізоляції та не захворіли 3434 особи. Досить інтенсивно працюють мобільні бригади. Вони здійснили вже більше 13 тисяч виїздів і відібрали 26 161 зразок», – зазначила Світлана Стефанкова.

Заклади охорони здоров’я забезпечені засобами індивідуального захисту, деззасобами, медикаментами. Стан забезпеченості знаходиться під постійним динамічним контролем

Нагадаємо, сім районів Вінниччини буде в жовтій епідеміологічній зоні, а Вінницький – у помаранчевій

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

440 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.