Вінниця отримала 4-й транш гуманітарної допомоги з Німеччини

До Вінниці, 20 березня, у рамках роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу,  прибув 4-й транш гуманітарної допомоги. Серед допомоги зокрема 10 генераторів різної потужності.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Четвертий транш допомоги від Німеччини для вінничан. І серед іншого – 10 генераторів різної потужності. Це буде гарне підсилення для наших прозорів офісів та закладів освіти – на випадок перебоїв з електрикою», – повідомив Сергій Моргунов.

До 4-го траншу допомоги увійшло 2 генератори потужністю 150 кВт, 2 генератори 8 кВт та 6 генераторів 6,5 кВт, а також – 40 контейнерів для відходів місткістю 770 літрів.

 гуманітарної допомоги з Німеччини

У департаменті економіки і інвестиції Вінницької міської ради уточнили, як розподілять отримане обладнання.

«Цей вантаж містить 2 великих генератори по 150 кВт, які будуть розподілені між прозорими офісами міста Вінниці для використання як резервне живлення на випадок відключення електропостачання, окрім того, є 8 генераторів по 8 та по 6,5 кВт, які надійдуть до закладів освіти міста, також для використання на випадок відключення централізованого електропостачання. Окрім того, у цьому вантажі до міста Вінниці надійшло 40 пластикових контейнерів, які будуть розподіленні між закладами освіти, а саме школами міста – по 1 для кожної школи», – зазначає директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов.

Очільник громади Сергій Моргунов подякував закордонним партнерам за надану допомогу та зазначив, що Вінницька міська територіальна громада уже отримала не один гуманітарний вантаж з Німеччини.

«Підтримка партнерів допомогла нам вистояти цієї зими. Завдяки МЗС Німеччини, Посольству та товариству GIZ з грудня минулого року Вінниця отримала вже 30 генераторів, модульні кухні, зимові тенти, а також інше обладнання для пунктів незламності, – зазначив Сергій Моргунов — Складні моменти змушують нас взаємодіяти, разом шукати дієві антикризові рішення. І важливо, що наша громада має надійних партнерів в Європі. Дякую уряду Німеччини і всьому німецькому народу за солідарність і віру в Україну».

 гуманітарної допомоги з Німеччини

Сергій Моргунов також висловив сподівання, що плідна співпраця з Німеччиною продовжиться й надалі.

Варто нагадати, що у рамках першого траншу до Вінниці надійшло понад 8 тонн гуманітарної допомоги, завдяки якій вдалось підсилити муніципальну мережу пунктів незламності, а у рамках другого Вінницька міська територіальна громада отримала 12 генераторів потужністю 5 та 8 кВт, обігрівачі, 27 радіостанцій та інше обладнання, а у рамках третього – 6 генераторів потужністю 50 кВт, 2 генератори потужністю 150 кВт, 48 павербанків, 4 контейнери для відходів місткістю 770 літрів та інші технічні матеріали.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook