Вінницьким нацгвардійцям передали спецобладнання

Вінницькій громаді вдалося організувати чергову передачу допомоги для військових. Передали технічне підсилення для двох військових частин Національної гвардії України, де службу несуть вінничани.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Як повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, робота муніципалітету зараз зосереджена на пріоритетних завданнях – безпеці та обороні. Для того, щоб допомагати військовим у боротьбі з окупантами, місто на постійній основі збирає актуальні запити і докладає максимум зусиль для того, щоб швидко забезпечити їх всім необхідним.

Він зазначив, що нове обладнання суттєво підсилить можливості військових і допоможе їм виконувати роботу. Йдеться про пошукові прожектори “Бандера” (14 шт.), безпілотні авіаційні комплекси (3 шт.), “Мавіки” (3 шт.), хімічні грілки (5 тис. шт.).

“Наші нацгвардійці – це наша опора. Передаємо їм необхідну техніку. Ми вдячні нашим військовим за їхню роботу та наближення перемоги. Муніципалітет завжди готовий підтримати та допомогти оборонцям, тому ми збираємо запити і намагаємося оперативно закривати їх”, – зазначив він.

Долучилися до передачі вантажу координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу – Вячеслав Терліковський, Тарас Ковальчук і Тарас Присяжнюк.

“Вінниця не стоїть осторонь і надає допомогу нашим військовим частинам, зокрема в частині протиповітряної оборони. Ми це цінуємо. Наші земляки, які перебувають на передовій і отримають цей вантаж, відчують турботу вінничан. Дякуємо, що не залишили нас наодинці, ми повинні побороти російську орду та розвалити її. Слава Україні!” – сказали військові командири.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook