Вінницька міська рада проведе земельні торги: подробиці

Вінницька міська територіальна громада пропонує можливість придбати або орендувати земельну ділянку для розвитку фермерського господарства та агропідприємництва, де можна будувати корівник, стайню, зерносховище чи теплицю.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

«Фактично ділянка не використовувалась і належала до земель запасу. А в умовах воєнного стану продовольча безпека набуває критичного значення, що вимагає якнайповнішого та невідкладного використання доступних земель для забезпечення інтенсивного сільськогосподарського виробництва», – каже директор департаменту земельних ресурсів міської ради Сергій Кушнірчук.

Ділянка, площею 19,7487 га – винятково для сільськогосподарського призначення. Знаходиться за межами с. Малі Крушлинці. Стати власником чи орендатором землі під бізнес можна, взявши участь в електронному аукціоні на «Прозорро.Продажі».

«Цільове призначення зазначеної земельної ділянки – для ведення фермерського господарства. Законодавець дозволяє майбутньому користувачу ділянки з таким призначенням здійснювати посіви та насадження, виробляти товарну сільськогосподарську продукцію, проводити її переробку та реалізацію з метою отримання прибутку. На ділянці можуть зводитись господарські будівлі та споруди, засоби виробництва. Наприклад, свинарники, кошари, конюшні, розплідники, промислові курники, зерносховища, ангари та фермерські господарські будівлі, погреби, теплиці, сільськогосподарські силоси тощо. Все те, що відповідає містобудівній документації», – пояснює Сергій Кушнірчук.

Це не лише сприятиме створенню нових робочих місць, а й підсилить економіку громади. Земельні торги у формі електронного аукціону відбудуться 17 травня 2024 року.

Детальна інформація про умови продажу земельної ділянки, а також долучених документів та матеріалів на лот розміщена в електронній торговій системі на офіційному майданчику «Е-Тендер».

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook