Вінницька міська рада продовжує сприяти підприємствам, які переходять на “зелену” енергетику

Під час засідання виконавчого комітету Вінницької міської ради 4 квітня було затверджено перелік субʼєктів, які отримають часткову компенсацію витрат на придбання обладнання для виробництва електроенергії з відновлювальних джерел енергії. Два місцеві суб’єкти господарювання з мікро-, малого та середнього бізнесу подали відповідні пакети документів для цього.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Компенсація витрат на обладнання для виробництва «зеленої» електроенергії передбачає 30 % від сплачених (в межах нарахованих) підприємцем податків до бюджету Вінницької міської територіальної громади за 2023 рік, але не може перевищувати фактичні витрати, спрямовані на придбання обладнання. Про це сказав директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов.

«Ми бачимо, що такий фінансовий інструмент підтримки дуже стимулює підприємців розвивати відновлювану енергетику. У такий спосіб бізнес не просто рухається у напрямі енергонезалежності, а ще й обирає екологічний вектор у розвитку своєї діяльності. Це накладається на задекларований нами Зелений курс, який передбачає збереження довкілля, – сказав Максим Мартьянов. – Одне підприємство на ринку вже понад 15 років і буквально наприкінці грудня запустило сонячну електростанцію, потужністю 124 кВт, котру генерують 217 панелей. Ще одне вінницьке підприємство, яке за рішенням виконкому отримає компенсацію, встановило дахову СЕС на початку березня цього року».

Він також додав, що з 2023 року, відколи діє Порядок часткової компенсації, такою можливістю скористалися вже 15 суб’єктів господарювання.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook