У Вінницькій міській раді нова депутатка – Тетяна Савельєва

У складі депутатського корпусу міської ради відбулись зміни. 31 березня на початку сесії міськради голова Вінницької міської виборчої комісії Дмитро Шевчук повідомив, що 28 березня було скликано засідання Вінницької міської територіальної виборчої комісії Вінницького району Вінницької області. На якому було прийнято відповідне рішення про реєстрацію депутаткою Вінницької міської ради Тетяну Савельєву.

Міський голова Сергій Моргунов на початку засідання сесії вручив Тетяні Савельєвій посвідчення депутатки міської ради та нагрудний знак. І з 31 березня 2023 року Тетяна Володимирівна приступила до виконання депутатських обов’язків замість депутатки Оксани Волошенюк, яка на минулій сесії склала повноваження.

У Вінницькій міській раді 8 скликання Тетяна Савельєва працюватиме в постійній депутатській комісії з питань законності, депутатської діяльності і етики.

Восени 2020 року на місцевих виборах обиралася від партії «Українська стратегія Гройсмана».

Тетяна Савельєва народилась 3 квітня 1982 року. Має багаторічний юридичний досвід.

У 2006 році закінчила Київський національний університет внутрішніх справ України та здобула вищу освіту за спеціальністю «правознавство» і здобула кваліфікацію юриста.

2001−2002 роки – працювала на посадах державного виконавця та провідного спеціаліста відділу державної виконавчої служби Замостянського районного управління юстиції м. Вінниці.

З 2006 року − фізична особа – підприємець, веде господарську діяльність у сфері надання правової допомоги. Окрім цього, з 2003-го по 2017 роки працювала в комерційних підприємствах м. Вінниці на посадах юрисконсульта. До сьогодні Тетяна Савельєва була помічником-консультантом депутата Вінницької міської ради Теймура Абушова.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook