У Вінниці застосовують тепловізори задля підвищення енергоефективності та енергозбереження багатоповерхівок

Вінницька міська рада планує придбати ще один тепловізор для проведення зйомки огороджувальних конструкцій та інженерних мереж будівель.  

Про це повідомляє Це, Вінниця, Друже.

Нагадаємо, енергоаудит будинків у Віннниці проводять з грудня 2022 року. За результатами обстеження жителям будинків надають рекомендації  щодо термоізоляції вікон, дверей, стін та як покращити житло, щоб підвищити енергоефективність та заощадити на комунальних послугах. 

“Є один тепловізор, який був придбаний за грантові кошти в рамках Швейцарського проєкту. Але цього недостатньо для того, щоб вони ефективно і повноцінно могли працювати, тому доповнюємо програму соціально-економічного розвитку і бюджет щодо закупівлі ще одного тепловізора. Як тільки він буде закуплений, наша група із працівників міської ради і комунальних підприємств зможе вийти та робити далі обстеження.”, – інформує Директор департаменту економіки і інвестицій Максим Мартьянов. 

Сьогодні, під час чергової сесії, депутати внесли відповідні зміни до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2023 рік, затвердженої рішенням міської ради від 23.12.2022 №1339, доповнивши підрозділ “Енергетичне господарство” розділу “Сфера житлово-комунального господарства” новим пунктом, що забезпечує придбання обладнання для проведення заходів з енергоефективності та енергозбереження. 

“Ще в кінці 2022 року ми розпочали програму обстеження житлового сектору. Було визначено перших 6 об’єктів, по цим об’єктам ми працюємо з компанією “Промавтоматика”. На наше замовлення вони проводять обстеження 6 житлових будинків, паралельно ми відправили працівників міської ради і комунальних підприємств на навчання в технічний університет для того, щоб вони одержали сертифікати енергоаудиту.” , – додає Максим Мартьянов. 

В документі зазначається, що проведення тепловізійної зйомки огороджувальних конструкцій та інженерних мереж будівель відбудеться з метою візуалізації проблемних місць з найбільшими витратами тепла. 

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook