У Вінниці залучать кошти на модернізацію аеровокзалу

Сьогодні під час сесії Вінницької міської ради депутатами було ухвалено рішення про фінансування 1-ої черги модернізації аеровокзалу.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Варто зазначити, що реконструкція аеродрому та аеровокзалу в КП “Аеропорт Вінниця” належить до одного зі стратегічних проектів громади. Оновлення злітно-посадкової смуги буде проводиться коштом державного бюджету у той час, як для старту робіт по аеровокзалу місто візьме позику, а також шукатиме інвесторів.

У рамках реконструкції аеродрому ми брали зобов”язання щодо реконструкції аеровокзалу. Єдиний момент, що не доцільно сьогодні розпочинати реконструкцію аеровокзалу, не розуміючи остаточно гарантії фінансування по капітальному ремонту злітно-посадкової смуги. На сьогодні ми в очікуванні безпосередньо самих коштів. Хоча всі організаційні процедури з нашого боку та з боку Кабінету Міністрів і відповідного міністерства проведені. Ми є в мережі щодо фінансування, єдине питання – надходження коштів. Ми можемо починати хоч сьогодні. Що стосується аеровокзалу, ми працювали над тим, щоб за принципами державно-приватного партнерства знайти партнера, який побудує нам чи зробить реконструкцію аеровокзалу. На жаль, COVID вніс свої корективи. Тому ми передбачаємо для першої черги реконструкції аеровокзалу 300 млн грн кредиту. На цей рік беремо перші 30 млн грн,

– розповів мер Вінниці Сергій Моргунов.

За попередніми розрахунками, модернізація аеровокзалу триватиме впродовж 2021-2023 років, проектно-кошторисну документацію до неї вже розроблено.

Також у міськраді зазначили, що реконструкція аеродрому дасть змогу приймати літаки місткістю до 200 пасажирів сімейств Boeing 737-800 та Airbus 320. На думку авіаекспертів, завдяки залученню нових авіакомпаній, підприємство зможе забезпечити зростання пасажиропотоку до 300 тис. пасажирів вже у перші 3-4 роки після оновлення інфраструктури.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

260 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.