У Вінниці відбувся Перший міжнародний інноваційний форум

Захід пройшов 24 вересня та мав назву «Інноваційна система Поділля. Перезавантаження». Зустріч мала на меті об’єднати інноваторів, бізнес-спільноту та владу і стати комунікативним майданчиком для вироблення спільних напрямів діяльності науки і бізнесу.

Форум мав на меті популяризацію інноваційної діяльності, консолідацію інтелектуального потенціалу України у відповідності до європейських та світових стандартів, формування міжнародної мережі «Бізнес-Наука».

У Вінниці відбувся Перший міжнародний інноваційний форум

Не менш важливим напрямком є підтримка стартапів та культури підприємництва, створення центрів трансферу технологій, створення комунікаційної платформи для налагодження ефективного діалогу представників органів державної влади, бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, пошуку інвестиційних ресурсів та додаткових джерел фінансування перспективних інноваційних проектів.

У Вінниці відбувся Перший міжнародний інноваційний форум

Організаторами форуму були Вінницька міська рада, Вінницька обласна державна адміністрація, Донецький національний університет імені Василя Стуса та Науковий парк «ДонНУ-Поділля».
На заході виступали ректор Донецького національного університету ім. Василя Стуса Роман Гринюк, заступник голови Вінницької ОДА Сергій Здітовецький, президент Хмельницької Торгово-промислової палати Наталія Бєлякова, а також директор департаменту економіки і інвестицій міської ради Максим Мартьянов.

У Вінниці відбувся Перший міжнародний інноваційний форум

Під час першої частини форуму обговорювали тему «Інфраструктура інновацій». Виступав доктор наук, професор Інституту економіки промисловості НАН України В’ячеслав Ляшенко. Також увага була зосереджена на доповідях українських та польських науковців.

У Вінниці відбувся Перший міжнародний інноваційний форум

Під час другої частини форуму – «Практика інновацій», обговорювали практичні підходи застосування інновацій в Україні та закордоном. У цій частині відбудулись виступи професорсько-викладацького складу провідних вищих навчальних закладів України: Донецького національного університету імені Василя Стуса, Вінницького національного медичного університету ім. М. Пирогова, Хмельницького національного університету, Вінницького національного технічного університету; виступи представників провідних підприємств України та Польщі, а також громадських об’єднань підприємців.

У Вінниці відбувся Перший міжнародний інноваційний форум

У зв’язку з карантинними заходами, форум проводився в комбінованому форматі (офлайн та онлайн для закордонних спікерів).

Нагадаємо, Вінниця чекає на перший Міжнародний Інноваційний Форум

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

230 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.