У Вінниці утеплюватимуть будівлю школи №13 та завершать реконструкцію елінгу МДЮСШ №2

Сесія Вінницької міської ради 26 червня ухвалила рішення щодо продовження ремонтних  робіт на об’єктах соціальної інфраструктури. Зокрема, планується розпочати роботи  з реконструкції покрівлі школи №13, адже важливо, щоб діти займались у комфортних умовах, окрім того утеплення – це ще й питання економії ресурсів. Також завершиться реконструкція елінгу у МДЮСШ №2. 

Завдяки економії коштів по проекту з утеплення закладів освіти, у місті зможуть розпочати термомодернізацію будівлі школи №13. В цьому році планують приступити до робіт із реконструкції даху. Будівля закладу 1940-го року, і питання заміни покрівлі – зараз першочергове для цієї школи.  

«У цьому році будемо робити в цьому закладі дах. Тому у 2020 році у нас буде вже не 10 закладів,  а 11 по програмі термомодернізації: чотири школи і сім дитячих садочків», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.

Також виділено з бюджету громади понад 1 млн грн на завершення реконструкції елінгу з надбудовою МДЮСШ №2, де буде не лише приміщення для зберігання човнів, а й спортивна зала для тренувань. Це передбачено рішенням про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської ОТГ на 2020 рік.

«Також в сьогоднішньому рішенні йдеться про будівництво нового дитячого садочку у мікрорайоні Академічному на 12 груп. По програмі місцевих доріг ми отримали субвенцію з обласного бюджету в розмірі 18 мільйонів на будівництво дороги по вулиці Гонти, щоб з’єднати з вулицею Енергетичною. Завдяки цьому ми суттєво зможемо розвантажити вулицю Київську, особливо в частині вулиць Зулінського і Гонти до вул. Батозької. Я думаю, що це важливий проект для зменшення навантаження транспорту, особливо вантажного саме в цьому мікрорайоні», – зауважив міський голова.

Нагадаємо, у Вінниці почали ремонт підземного переходу на ринку “Урожай”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook