У Вінниці реконструюють прибудинкові території - триває заміна мереж

У Вінниці продовжується практика повної реконструкції прибудинкових територій. Перед асфальтування замінюють аварійні інженерні мережі. Наразі такі роботи провели на 5 прибудинкових територіях. У дворах можуть також облаштувати на умовах співфінансування зони відпочинку, дитячі майданчики, паркомісця для автомобілів. 

Наразі у місті продовжують замінювати мережі водопроводу, каналізації та теплопостачання на прибудинкових територіях по просп. Космонавтів, 26, 28 та вул. В.Порика, 11, 13, 15. Днями міський голова проінспектував, як у цих дворах ведуться ремонтні роботи.

«Також продовжуються роботи по заміні мереж водопроводу та каналізації по вул.А.Первозванного, 24, 26. На цьому тижні плануємо розпочати роботи по заміні мереж каналізації та теплопостачання по вул.В.Порика,12,14», – зазначив в.о. директора департаменту міського господарства Віталій Місецький. 

Варто відзначити, що у зв’язку із пандемією коронавірусу видатки з міського бюджету на ремонт дворів, інженерних мереж та інших важливих об’єктів скоротилися. Однак роботи у різних частинах міста не припиняються. Цього року відремонтують 34 прибудинкові території, на 15 із них проведуть реконструкцію інженерних мереж.

Нагадаємо, мер Вінниці Сергій Моргунов: “Не полігон, а сучасний сміттєпереробний завод!”

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

310 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.