У Вінниці не будуть встановлювати шлагбауми на парковці біля музею Пирогова

Виконавчі органи Вінницької міськради розглянули та відповіли на петицію вінничанина Андрія Луньова, який просив встановити шлагбауми, щоб закрити дуступ до парковки музею-садиби Пирогова у неробочий час.

“Відповідно до Правил дорожнього руху України (п.15.15) на проїзній частині забороняється встановлення предметів, що перешкоджають проїзду чи паркуванню транспортних засобів, за винятком випадків оформлення дорожньо-транспортної пригоди, виконанням дорожніх робіт або робіт, пов’язаних із зайняттям проїзної частини, обмеження або заборони руху транспортних засобів та пішоходів у випадках, передбачених законодавством”, – читаємо у відповіді, яку підписав заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк.

За його словами, відповідно до п.6.4.6 Правил благоустрою території міста Вінниці, затверджених рішенням міської ради від 01.03.2011 р. №104 заборонено перекривати проїзди загального користування, будь-якими засобами без відповідного на те дозволу, виданого в установленому порядку.

“Відповідно до вищевикладеного, для встановлення шлагбауму при заїзді на паркувальну зону музею-садиби Пирогова відсутні нормативні підстави”, – читаємо висновок влади.

Одночасно заступник мера повідомляє, що виконавчі органи міської ради на адресу Управління патрульної поліції у Вінницькій області направили лист щодо попередження правопорушень водіями транспортних засобів в нічний час на перехресті вул.Пирогова-Юності.

Нагадаємо, вінничанам порадили будувати каналізацію на умовах дольової участі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.