У Вінниці мешканці отримують рахунки зі знижками на тепло та гарячу воду

Вінничани почали отримувати паперові рахунки за комунальні послуги зі знижкою на тепло та гарячу воду в грудні. Її розмір для кожного абонента різний, і залежить від площі квартири, будинку, в якому розташоване житло, та інших параметрів.

При цьому 56% абонентів отримали знижку від 300 до 500 грн.

Найбільше зменшення відбулось для власників помешкання одного з будинків по вул. Городецького, сягнуло воно майже 1000 грн. Найменшу знижку, 100 грн, отримали вінничани, які мешкають переважно у гуртожитках.

У паперовому Єдиному рахунку обсяг знижки вказаний в окремій графі «Знижка за послугу».

Нагадаємо, 9 січня під час засідання виконавчого комітету прийнято рішення «Про зміну розміру нарахувань за теплову енергію, послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води». Воно обумовлене тим, що у грудні знизилась ціна на газ.

Відповідно до цього рішення КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» здійснило перерахунок, і наразі вінничани почали отримувати паперовий Єдиний рахунок зі зниженою вартістю тепла і гарячої води. У них окремо вказано загальна сума нарахування, окремо – знижка на послугу і кінцева сума до сплати.

Ті, хто користується сайтом pay.vn.ua та його мобільним додатком, мають можливість переглянути платіжки в особистих кабінетах. В електронних рахунках вінничани можуть побачити дві різні суми у графі «Нараховано» і «До сплати». Сплачувати необхідно суму, зазначену в графі «До сплати». Щоб дізнатись розмір знижки, потрібно перейти до розділу «Переглянути Єдиний рахунок», в якому є додаткова графа «Знижка на послугу».

Нагадаємо, теплопункти дозволяють Вінниці економити мільйон кубометрів газу щороку.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook