У Вінниці курсуватиме річковий електрокатер

Під час вчорашнього засідання сесії Вінницької міської ради депутатами була підтримана ідея щодо створення річкового пасажирського судна з електродвигуном.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Рішення було прийнято в рамках розвитку блакитної інфраструктури громади, що є одним з пріоритетнх напрямів Стратегії “Вінниція 3.0”.

Народні обранці затвердили Меморандум про співпрацю у якому йдеться про початок співробітництва щодо виробництва плавзасобів на електродвигунах.

Затвердження Меморандуму про співпрацю – це важливе рішення у рамках Стратегії 3.0. щодо розвитку блакитної інфраструктури та річкового флоту. У Меморандумі передбачене будівництво першого експериментального катеру на 30-40 осіб на електротязі спільно з заводом «Аналог» на принципах приватно-державного партнерства. Я сподіваюсь, що ми зможемо реалізувати цей проєкт і знову будемо першими в Україні, цього разу  – з точки зору такого інноваційного підходу,

– розповів мер Сергій Моргунов.

Крім того, на сесії підтримали продовження ще однієї інновації: затвердили проект договору про партнерство з Вінницьким національним аграрним університетом, на базі його у майбутньому розміститься Агрохаб. На підготовку приміщення було виділено субвенцію у розмірі 1,5 мільйонів гривень. Загальна вартість проекту складатиме близько 6 мільйонів гривень.

Агрохаб діятиме у корпусі навчального закладу, який розташований на площі Гагаріна. Для цього буде пропрацьовано створення відповідної інфраструктури. Також проведуть ремонт лабораторій, конференц-залів, туалетів, коридорів та сходів. Буде придбано необхідне устаткування, техніка та меблі.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

300 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.