У Вінниці цьогоріч з'явиться не менше десяти нових пандусів

У цьому році в Вінниці заплановано облаштувати пандуси поряд не менш ніж десяти під’їздів багатоповерхівок.

Про це на власному акаунті в Фейсбук повідомив директор департаменту житлового господарства Вінницької міськради Роман Фурман.

“Починаючи з 2017 року в рамках Програми «Розвитку та утримання житлово-комунального господарства Вінницької міської об’єднаної територіальної громади» департаментом житлового господарства було розпочато облаштування пандусів біля житлових будинків. Дані роботи проводяться за кошти місцевого бюджету”, – пише він.

За його словами, управляючі компанії міста здійснюють моніторинг багатоповерхівок де є потреба у облаштуванні таких споруд. Звертають увагу на ті будинки, де живуть люди з інвалідністю.

“Там, де ми вже встановили пандуси, ними користуються не тільки ті вінничани, що пересуваються на візку, вони стають у нагоді й батькам із дитячими візками”, – додає Роман Фурман.

Для того щоб біля під’їзду з’явився пандус, мешканцям будинку необхідно написати звернення до департаменту житлового господарства міської ради. Вирішення питання облаштування пандусу проектантами потребує перевірки наявності технічної можливості облаштування цієї споруди.

Нагадаємо, у Вінниці за рік впорядкували 28 прибудинкових територій.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.