У програмі «Муніципальне житло» збільшили квоту для учасників бойових дій в російсько-українській війні

9 березня, на виконкомі затвердили два рішення щодо Програми “Муніципальне житло” – по VIII об’єкту, який зводять на вулиці Привокзальній, 30 .

Для проведення додаткової реєстрації кандидатів на участь у Програмі, прийнято рішення збільшити для учасників бойових дій в російсько-українській війні квоту з 34 до 46 квартир. Також – зменшити по тих категоріях, де попит виявився меншим. Це рішення затвердили сьогодні на виконкомі. Відповідні заявки можна буде подати з 17 по 24 квітня цього року.

Як пояснює директор департаменту економіки і інвестицій, таке рішення стало результатом аналізу зареєстрованих кандидатів на участь по 8 об’єкту.

“Найбільше ми отримали заявок безпосередньо від учасників бойових дій – це 23 кандидати. Для них було передбачено 34 квартири. Враховуючи той факт, що Програма переслідує мету покращення житлових умов для різних верств населення, ми передбачили 10 квартир для молодих сімей, однак жодної заявки від них не отримали, – розповідає Максим Мартьянов. – Схожа ситуація прослідковується і в категоріях “медики та освітяни”, “правоохоронці”, “працюючі люди з числа ВПО”. Відтак ми зменшили квоту по тих категоріях, де попит виявився меншим”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook