У дитсадках Вінниці організували кулінарний фестиваль

Щоб страви були корисними, сучасними, апетитними та яскравими, у дитсадках Вінниці організували міський фестиваль «Best cook fest – корисно та смачно для дошкільнят». Захід є частиною запланованих кардинальних змін харчування у дитячих садочка Вінницької міської об’єднаної територіальної громади. Фестиваль ініціював департамент освіти Вінницької міськради.

“У всіх дитячих садках Вінницької міської ОТГ у рамках фестивалю відбулися майстер-класи, кулінарні челенджі, проєкти, воркшопи, ярмарки, під час яких батьки мали змогу ознайомитись із технологіями приготування страв із дитячого меню, а діти – долучитися до їх приготування”, – інформує Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міськради.

У подальших планах конкурс «The best baby dish» – краща дитяча страва», під час якого кухарі садків змагатимуться за диплом «Майстер шеф».

“Головний результат цього конкурсу – це розширення асортименту страв у закладах дошкільної освіти. Ми осучаснимо меню та змінимо харчування у садочках”, – каже директорка департаменту освіти Вінницької міськради Оксана Яценко.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook