Сім’ї вінницьких Захисників отримали гуманітарну допомогу

У рамках ініціативи  “Вінничани важливі” у співпраці з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, сім’ї Захисників та Захисниць Вінниці отримують допомогу.

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

“Один з напрямків підтримки – це надання продуктових наборів родинам наших Захисників та Захисниць. Працівники департаменту соціальної політики телефонують і запрошують членів родин, в складі яких є наші Захисники чи Захисниці, – отримати гуманітарну допомогу. Це лише невелика частина тієї допомоги, яку ми реалізуємо в рамках ініціативи “Вінничани важливі” у співпраці з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом, – говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Допомогу отримали понад 200 родин.  Серед них – Надія. Її чоловік служив в українському війську ще до початку повномасштабної війни.

“Я зараз сама виховую дитину, якій трішки більше одного року. Така допомога нам важлива і ми дякуємо за неї”, – говорить дружина українського Захисника.

У Департаменті соціальної політики міської ради також нагадують про інші види допомоги, яку можуть отримати сімʼї Захисників та Захисниць – це психологічна, соціальна, матеріальна. Тож просять родини Вінницької громади, а також офіційно зареєстрованих ВПО, в яких є військовослужбовці, які знаходяться на фронті, або ж родини, які чи втратили своїх Захисників, або ж вони є безвісти зниклими – звертатися за телефонами:

  • 50-83-89, 068-98-38-390 (Управління соціального захисту населення “Правобережне”, м. Вінниця, просп. Космонавтів, 30, ІІ поверх),
  • 50-86-71, 068-98-38-340 (Управлінні соціального захисту населення “Лівобережне”, м. Вінниця, вул. Замостянська, 7, ІІ поверх),
  • 068-98-38-318 (Департамент соціальної політики Вінницької міської ради, м. Вінниця, вул. Соборна, 50, кім.101 “Громадська приймальня”).

“Родини Захисників поспілкуються із соціальними фахівцями міської ради, розкажуть чого потребують. Тільки разом ми зможемо подолати ті виклики, які постали перед нашою громадою та людьми у звʼязку з повномасштабним вторгненням”, – зауважує Валентина Войткова.

Також у бюджеті Вінницької міської територіальної громади передбачено ряд муніципальних пільг задля підтримки родин військових. Департамент соціальної політики Вінницької міської ради у співпраці з іншими виконавчими органами міської ради систематично працює над розширенням заходів щодо надання всебічної підтримки таким родинам.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook