Сергій Моргунов: Я проти необгрунтованого підвищення тарифів на воду

Вінницький міський голова Сергій Моргунов 26 травня висловився проти чергового підняття тарифу на воду, про яке оголосило підприємство «Вінницяоблводоканал». Відповідне відео-звернення до вінничан мер розмістив на персональному акаунті у Фейсбук.

«Шановні вінничани! Днями стало відомо, що обласне комунальне підприємство «Вінницяоблводоканал» знову хоче підняти тарифи на воду для нас з вами. Це при тому, що у лютому вже було серйозне подорожчання – ціна одного кубометра води тоді зросла відразу на 5 гривень. І що? Ми з вами відчули покращення якості води? Чи, можливо, керівництво водоканалу показало стратегію розвитку підприємства? Ми бачимо, що замість того, щоб підтримати вінничан в умовах коронавірусу, горе-керівники водоканалу пропонують знову підняти ціну на воду», – каже мер.

Він додав, що має чітку позицію.

«Я категорично проти необґрунтованого підвищення тарифу на воду», – говорить Сергій Моргунов.

Він нагадав, що минулого тижня представив Програму антикризової підтримки громади.

«Вже у липні 14 тисяч вінничан отримають муніципальну доплату. Але ми робили це не для того, щоб хтось відібрав ці доплати через чергові підвищення цін і тарифів. Я знаю, що днями водоканал хоче провести громадські слухання щодо підвищення тарифу. Пропоную Вам прийти на ці слухання і сказати, що вінничани проти!», – заявив мер.

Він також звернувся до компетентних органів – перевірити обласний водоканал на обґрунтованість тарифів, адже ні він, ні міська команда не бачать аргументованих розрахунків для підвищення ціни.

Нагадаємо, мер Сергій Моргунов презентував план підтримки медиків, підприємців та вінничан, які потребують соціальної допомоги громади.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook