Сергій Моргунов: тільки за минулу ніч Вінниця прийняла 300 біженців

У Вінниці чітко та безперебійно працюють міські служби. Станом на ранок по комунальній сфері не було позаштатних ситуацій. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Ринки, магазини, аптеки відкриваються з 10 ранку. Місто має запаси інсуліну, заспокійливих препаратів, перев’язувальних матеріалів тощо. Відпрацьовуємо усі питання з фармацевтичними компаніями», – зазначив Сергій Моргунов.

Також очільник міста додав, що Вінниця лише за ніч зустріла близько трьохсот біженців. Людей обігріли і нагодували. А з тими, хто отримує державну допомогу через Укрпошту та вирішив залишитися у Вінниці, починає працювати департамент соціальної політики щодо отримання виплат. Деталі будуть згодом.

Сергій Моргунов подякував захисникам за спокійну ніч у Вінниці. «Тиждень війни. Ми готові до оборони, ми згуртовані і нашу міць бачить увесь світ. І весь світ бачить, як Росія вбиває мирне населення України і руйнує наші прекрасні міста. Ніхто ніколи не пробачить злочинів Росії. Нас не зламати. Ми переможемо!», – каже Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook