Підсумки роботи Стадницького округу в 2022 році

Відкрили поліцейську станцію, перейменували вулиці, покращили інфраструктуру та допомагали військовим і переселенцям. Так, протягом 2022 року жителі Стадницького округу, до якого входять населені пункти Стадниця, Гавришівка, Великі та Малі Крушлинці, разом з волонтерськими організаціями направили на фронт близько 60 тонн гуманітарної допомоги. В окрузі знайшли тимчасовий прихисток 683 людини, які були вимушені залишати свої домівки через війну. 207 переселенців зареєструвались на постійне перебування. Про це відзвітувала на виконкомі Вінницької міської ради т.в.о старости Стадницького округу Юлія Давидюк.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Вінницький міський голова Сергій Моргунов зазначив, що мешканці округу й надалі можуть розраховувати на всебічну підтримку в реалізації проєктів із розвитку інфраструктури.

«Ми будемо включатися в цей процес. На сьогодні, зрозуміло, є певні законодавчі обмеження з точки зору використання ресурсів по конкретних напрямах – будівництва і реконструкції. Але те, що можна буде робити через капітальний ремонт щодо енергозбереження, безпеки – будемо продовжувати. Але багато чого залежить і від активності старостату, в тому числі і в роботі з людьми».

А секретар міської ради Павло Яблонський відзначив, що важливо, коли в окрузі працює відповідальна та професійна команда: «Склалася така команда, в якій один одного підтримують, консультуються, взаємодіють. Тому побажання єдине – розвивати громаду».

Стадницького округу

Нові послуги

За словами Юлії Давидюк, у 2022 році працівники старостату надали понад шість тисяч адміністративних послуг, з яких: надано 740 довідок, видано понад 5440 податкових нарахувань. Безпосередньо старостою, за звітний період, вчинено 315 нотаріальних дій та здійснено особистий прийом 618 громадян.

Спеціалісти ЦАП «Прозорий офіс», котрі працюють за віддаленими робочими місцями на базі Центрів обслуговування громадян надали 1878 послуг адміністративного та соціального спрямувань. Адміністратор ЦАП «Прозорий офіс» надав 1836 адмінпослуг, а працівник департаменту соціальної політики ВМР – 42 адмінпослуги.

У старостинському окрузі продовжують працювати активні джерела обміну інформацією з мешканцями – це група у Viber, яка нараховує понад 649 користувачів та групи сіл старостинського округу у Facebook, користувачами якої є 7,3 тисячі осіб. Восьмого листопада 2022 року в Гавришівці, яка входить до Стадницького старостинського округу, офіційно відкрили нову поліцейську станцію. «Вінницька міська рада підтримала безпекові заходи фінансово – з бюджету виділили кошти на придбання спецтранспорту та облаштування робочого місця поліцейського, – каже Юлія Давидюк. – Долучилися й благодійники».

Стадницького округу

Перейменування вулиць

«Минулий рік ознаменував себе, як рік відродження національної самосвідомості, – зазначає Юлія Давидюк. – Завдяки напрацюванню робочої групи Ради з питань історії, культурної спадщини та топоніміки у Стадницькому старостинському окрузі перейменували сім вулиць, яким присвоєно імена не лише українських письменників, громадських діячів, а також імена земляків, які полягли у боях із російськими загарбниками».

Інфраструктура та розвиток

Як розповідає т. в. о старости, торік в окрузі добудували шість кілометрів розподільчих мереж водогону в селі Гавришівка. Крім того, за дорученням міського голови Сергія Моргунова, для підтримки безперебійного функціонування систем водогонів, Стадницький старостинський округ отримав три генератори.

Також в окрузі, за її словами, встановили 15 сучасних посадкових павільйонів зупинок громадського транспорту, займались озелененням та благоустроєм території. Проводились роботи з відновлення ґрунтового покриття та поточні ремонти вулиць з асфальтовим покриттям. В Стадниці торік реконструювали будівлю храму, а у Великих Крушлинцях – замінили куполи місцевого храму.

Основою у розвитку старостинських округів, зазначає Юлія Давидюк, стало затвердження торік на сесії міської ради Програми розвитку аграрного сектору та забезпечення продовольчої безпеки Вінницької міської територіальної громади на 2023-2025 роки, у напрацюванні якої взяли участь працівники Стадницького старостинського округу.

«Наші плани на 2023 рік – це покращення ситуації забезпеченням питною водою мешканців старостинського округу. Для цього передбачаємо побудову другої артезіанської свердловини в с. Гавришівка. Якісне освітлення в наших населених пунктах: Малих Крушлинцях та Великих Крушлинцях і частково Гавришівці. Також якісна спортивна інфраструктура – побудова спортивних майданчиків та спортивних секцій. Благоустрій населених пунктів та відкриття підліткового клубу VinSmart», – каже староста.

Довідка. На території Стадницького старостинського округу зареєстровано 5247 громадян, з них: 1614 осіб – у Гавришівці, 1523 – у Малих Крушлинцях, 1357 – Стадниці та 753 – у Великих Крушлинцях.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook