Наступного тижня у Вінниці відбудеться Міжнародний форум соціального підприємництва

Третього вересня в Донецькому національному університеті ім. В. Стуса за адресою вул. 600-річчя, 21 пройде Міжнародний форум соціального підприємництва. Організатори події – Вінницька міська рада, Донецький національний університет ім. В. Стуса у партнерстві з Future Development Agency.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

Організатори заходу ставлять собі на меті активізацію екосистеми розвитку соціального підприємництва, обмін досвідом, налагодження тісних партнерських відносин, впровадження інновацій та розв’язання питань працевлаштування соціально-вразливих груп населення у Вінницькій міській територіальній громаді.

У міськраді повідомляють, що подія буде орієнтована на всіх мешканців громади, але особливо підприємців, представників громадських організацій, викладачів, працівників державного сектору та інших.

Програмою форуму передбачено ярмарок продукції соціальних підприємств Вінниці, нагородження кращих соціальних підприємців, виступи вітчизняних та закордонних експертів, презентація різноманітних кейсів та багато іншого.

Ми першими в Україні розробили унікальну «Програму розвитку соціального підприємництва» спільно з канадським проектом ПРОМІС. І сьогодні Вінниця може ділитися власними успішними напрацюваннями у цій сфері. Наша мета – підтримати соціально орієнтований бізнес та створити можливості для вінничан, яким важливо інтегруватися у суспільство через підприємництво. Запрошуємо до Вінниці на Міжнародний форум соціального підприємництва, щоб разом творити якісні зміни,

– розповів мер Вінниці Сергій Моргунов.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook