На Тяжилові облаштовують парк Інтеграл

У Вінниці продовжують реалізовувати проєкти, які стали переможцями конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» у 2017 році. Один із них – на Тяжиливі, де уже по вул. Чехова ведуться роботи по облаштуванню зони відпочинку в парку Інтеграл. Наразі там будують доріжки, встановили вісім лавочок та розпочали монтувати майданчик з турніками для занять воркаутом.

Проєкт «Благоустрій парку Інтеграл (мікрорайон Тяжилів) в м. Вінниці» був підтриманий вінничанами у 2017 році. Однак двічі його реалізацію переносили, оскільки саме в тому районі мали будувати багатофункціональний Палац спорту. Однак в ході розробки проектно-кошторисної документації вартість будівництва цього масштабного спортивного комплексу сягнула 396 млн грн. Через таку високу вартість було прийнято рішення відтермінувати реалізацію цього об’єкта.

На Тяжилові облаштовують парк Інтеграл

Днями в парку Інтеграл розпочалися активні роботи. Тут встановили вісім лавочок, облаштовують тротуарні доріжки та розпочали облаштовувати воркаут-майданчик. Згодом будуть встановлювати смітники, вуличні меблі та освітлення.

«На початку цього року було проведено ряд нарад, під час яких було прийнято рішення щодо проведення в цьому році робіт з капітального ремонту зони благоустрою по вул. Чехова», – зазначила начальниця інформаційно-аналітичного відділу департаменту правової політики та якості міської ради Наталія Малецька.

Нагадаємо, у місті реалізували вже 49 проєктів вінничан, які перемогли в конкурсі «Бюджет громадських ініціатив»

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1150 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.