Мер Вінниці Сергій Моргунов: такий майданчик був мрією вінницьких волейболістів

“Такий сучасний і якісний волейбольний майданчик для тренувань та проведення змагань професійних команд, який з’явився цього року на території Центрального міського стадіону, довгий час був мрією вінницьких волейболістів. Адже цей майданчик був збудований ще у 30-х роках минулого століття і давно потребував реконструкції…”

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

“Він міг і далі залишитись мрією, але Євгеній Саричев вирішив інакше – написав і подав проект на конкурс Бюджет Громадських Ініціатив Вінниці, зміг згуртувати навколо себе однодумців, і всі разом вони вибороли перемогу”, – пише міський голова.

Він додає, що наразі цей проект реалізований. 

“Але від початку проектування робіт і під час самої реконструкції волейбольна спільнота брала безпосередню участь у цьому процесі, щоб результат був такий, як вони хотіли – якісне багатошарове покриття європейського зразка. Євгеній каже, що в Україні таких – одиниці, тому це особливий предмет гордості для нього і колег. Каже, що тепер не соромно запрошувати спортсменів з інших міст і країн на змагання. А щодо спільноти шанувальників волейболу міста – то тепер всі хочуть тренуватись і проводити турніри саме тут. Також зробили освітлення, щоб можна було грати і ввечері”, – додає Сергій Моргунов.

Також навколо майданчика встановили трибуни, які теж були елементом проекту. До речі, згодом їх буде більше, щоб за грою змогли спостерігати більше вболівальників.

“Я завжди говорю, що ми підтримували і будемо підтримувати таких ініціативних і наполегливих вінничан, бо участь людей в реалізації проектів дає можливість побудованим об’єктам жити довше і зберігатись в кращому стані”, – резюмує міський голова.

Нагадаємо, мер Вінниці Сергій Моргунов: “Продовжуємо готувати до відкриття нову школу на Поділлі…”

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

700 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.