Кабінет Міністрів України включив індустріальний парк “ВінІндастрі” до загального реєстру

Минулої п’ятниці, 27 жовтня, Кабмін включив четвертий індустріальний парк у Вінниці “ВінІндастрі” до Реєстру індустріальних (промислових) парків.

“ВінІндастрі, ініціатором створення якого виступила Вінницька міська рада, стане вже четвертим індустріальним парком у Вінниці. На його території площею в 13,086 га працюватимуть підприємства переробної промисловості. Пріоритетами для міста є залучення до парку компаній з новітніми технологіями переробки, підприємств, що працюють у сферах переробки відходів, інформації і електронних комунікацій, науково-технічної діяльності”, – повідомили на сайті Міністерства економіки України.

Четвертий індустріальний парк має площу 13,086 га, його створили в грудні 2022 року. Основна мета реалізації цього проєкту – це розвиток промислового потенціалу громади, створення виробництв з високим рівнем доданої вартості та створення нових робочих місць з високим рівнем заробітної плати, повідомляють у департаменті економіки і інвестицій.

“Керуючою компанією за результатами відкритого конкурсу став МКП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій». Серед резидентів індустріального парку три потужні підприємства, які працюють у галузях машинобудування та реалізації медпрепаратів. Йдеться про ТОВ «Смарт Лайн», ТОВ «Візарді», ТОВ «БаДМ». Також тут планується реалізація інвестиційного проєкту компанією «Файервуд», – сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов. – Сподіваємося, що безпекова ситуація дозволить запускати нові виробництва вже у 2024 році. Тим паче, що одна з компаній – ТОВ «Візарді» – вже розпочала підготовчі роботи на власній земельній ділянці”.

Передбачено, що на базі “ВінІндастрі” працюватимуть близько 800 вінничан.

Загалом, “ВінІндастрі” став 70-м парком, включеним до Реєстру індустріальних (промислових) парків України.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook