Ініційовану мером Вінниці “антикризову програму” депутати підтримали одноголосно

Чергова сесія Вінницької міськради 22 травня схвалила новий програмний документ, що орієнтований на пом’якшення соціальних та економічних наслідків пандемії, – Програму антикризової підтримки Вінницької міської ОТГ «Вінничани важливі».

Ініціював розробку цього рішення міський голова Сергій Моргунов. На сесії міської ради він розповів про ключові її заходи. 

Антикризовою програмою визначено три пріоритетні напрямки: охорона здоров’я, соціальних захист та економіка. 

В напрямку охорони здоров’я передбачається підготовка до другої хвилі поширення COVID-19 та значне поповнення запасів лікарень міста засобами індивідуального захисту.

Також програмою антикризової підтримки передбачено придбання медичного обладнання та підготовку більшої кількості медичних працівників до роботи із хворими на COVID-19.

В блоці соціального захисту передбачається впровадження щомісячної муніципальної доплати для пенсіонерів та інших соціальновразливих категорій, середній розмір якої 300 грн.

Загалом таку доплату з липня по грудень буде отримувати 14 тис. вінничан. Вона буде призначена малозабезпеченим вінничанам, які мають мінімальну пенсію або державну допомогу у розмірі менше 2000 грн. Для вінничан, які виховують дітей з інвалідністю до 18 років (підгрупи «А»)  доплата складе 500 грн.  

Також підтримку отримає малий і середній бізнес. Вінницькі підприємці звільняються від ряду податків.   

На завершення своєї презентації міський голова Сергій Моргунов подякував усім вінничанам за відповідальне ставлення до викликів, які виникли у громади в зв’язку з пандемією. 

«Хочу подякувати всім, хто стояв на передовій боротьби з коронавірусом: медикам, соціальним працівникам, поліцейським, волонтерам. Дякую вінничанам за відповідальність та дисциплінованість. Але пам’ятаймо, що вірус нікуди не дівся. І маємо бути готові тримати бій. Дякую всім, хто взяв участь у розробці цього документу. До нашої спільної роботи долучався і Володимир Гройсман.  Разом ми сильніші. Бережіть себе і своїх рідних», – підсумував Сергій Моргунов.  

Нагадаємо, Вінниця отримала “Почесну Відзнаку Ради Європи”. Час мріяти про “Приз Європи”!

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

590 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.