Гості з Луганщини переймали досвід муніципалітету Вінниці

Учора, 27 серпня, завершився триденний візит до Вінниці делегації з Луганської області. Візит відбувся у рамках проекту “Успішні практики прозорості та відкритості на місцевому рівні. Закупівельні політики”.

Про це повідомляють у Вінницькій міській раді.

На початку візиту гостей привітала заступниця мера Галина Якубович. Чиновниця презентувала досягнення нашої громади у гуманітарній галузі. Також їм представили досвід та практики міста у сфері охорони здоров”я, освіти, кадрової політики, адміністративних послуг електронних сервісів, партисипації та співпраці з громадськістю.

Основною метою приїзду делегації було вивчення досвіду із запровадження закупівельної політики, яка пілотується на базі міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Тому їм провели екскурсію медичним закладом.

Крім того, гості відвідали діагностичний центр та Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» ім. Раїси Панасюк.

В останній день візиту делегати відвідали також Прозорий офіс, Ситуаційний центр та диспетчерську службу “Цілодобова варта”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook