До кінця осені закінчать реставрацію СКА

Масштабна реконструкція приміщення розпочалася у 2018 році. Спершу підсилили та укріпили будівлю.  Після демонтажних робіт у приміщенні спорткомплексу будівельники приступили до заміни інженерних мереж, укріплення стін, фундаменту, де в цьому була потреба. Заклад утеплили, замінили вікна, влаштували систему опалення, оновили приміщення під спортивну, гімнастичну, тренажерну зали тощо. Передбачили підіймач та ліфт для зручності відвідувачів з інвалідністю та маломобільних груп. Також виконали роботи з укріплення чаші басейну. 

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

За останній місяць у «Аква-Він» завершили ремонт у гімнастичній залі та залі сухого плавання, обладнали глядацьку зону на 140 місць в ігровій залі, провели пусконалагоджувальні роботи підйомника для маломобільних людей, влаштували роздягальні, виконали монтаж інженерних комунікацій, встановили обладнання аудіо- та відеосистем.

«Завершується внутрішнє оздоблення приміщень, для яких вже замовили спортивне обладнання. Також триває впорядкування прилеглої території на вулиці Ак. Янгеля, яка має перетворитися в якісний публічний простір.  Результати трирічної реконструкції незабаром оцінять вихованці спортивних шкіл та всі вінничани, які люблять тримати себе у формі.  Наразі завершується облицювання плиткою чаші басейну, влаштування обхідних доріжок та вишок для стрибків, які будуть єдиними у місті», – повідомив міський голова Сергій Моргунов на своїй сторінці у фейсбуці.

Біля спорткомплекску роблять благоустрій. Концепцію простору якого розробляли спільно з Агенцією просторового розвитку. Це має бути комфортна, безпечна і безбар’єрна зона відпочинку зі зручними лавочками та якісним освітленням. Зелену зону доповнять клумбами у геометричному стилі та газонами.

Завершити масштабну реконструкцію планують вже цієї осені. Об’єкт передбачено передати на баланс міської дитячо-юнацької спортивної школи №3. В оновлених залах можна буде проводити регіональні та всеукраїнські змагання.  

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

360 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.