Ділимось з сусідами досвідом у сфері надання соціальних послуг

До Вінниці приїхала делегація з Хмельницького муніципалітету.

Спеціалісти Вінницького міського центру соціальних служб та департаменту соціальної політики діляться з колегами досвідом у сфері надання соціальних послуг.

«Ми завжди готові ділитися досвідом зі своїми колегами із різних міст. А також переймати найкращі їхні напрацювання та реалізовувати їх у Великій Вінниці. Під час зустрічі ми поговоримо як взаємодіємо з усіма суб’єктами соціальної роботи, які задіяні у наданні соціальних послуг мешканцям територіальної громади», – зазначила директорка Вінницького міського центру соціальних служб Наталія Добровольська.


Зовсім нещодавно Вінниця стала одним з міст, яке долучилося до проєкту “Міста,вільні від домашнього насильства», який реалізовується у партнерстві з Представництвом Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) в Україні.

В рамках проєкту з’явилися кризові кімнати, в яких можуть перебувати вінничани, які потребують захисту від домашнього насилля. Тож гості з Хмельницького ознайомилися з роботою центру соціально-психологічної допомоги та відвідали кризові кімнати.


«Сьогодні ми приїхали до Вінниці аби перейняти досвід як ви надаєте соціальні послуги, а також поділитися своїми напрацюваннями. Хмельницька територіальна громада теж має свої практики. Ми хочемо подивитися, як саме у вашому місті організовано надання соціальних послуг у зв’язку з адміністративною реформою та змінами, які відбуваються на законодавчому рівні», – зазначила директорка Хмельницького міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Мар’яна Любецька.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

170 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.