Брифінг вінницького міського голови Сергія Моргунова щодо ситуації із коронавірусом

31 липня відбувся традиційний брифінг міського голови Сергія Моргунова, який розповів про ситуацію із захворюваністю серед мешканців Вінниці. А також зупинився на інших важливих для міста питаннях.

Міський голова зазначив, що з початку епідемії коронавірусу у Вінниці зареєстрували 1431 лабораторно підтверджений випадок інфікування коронавірусом, серед хворих 123 дітей (8,6%). Наразі зберігається досить напружена ситуація по захворюваності, адже лише за останній тиждень зареєстрували 116 нових випадків ( при нормативному показнику не більше тридцяти).

-1170 осіб одужали, з них 101 дитина і 188 медпрацівників. Летальних випадків від COVID-19 цього тижня зареєстрували 28. Станом на 31 липня хворіє 233 вінничанина, зокрема і 22 дитини, – розповів Сергій Моргунов.

На стаціонарному лікуванні у медичних закладах перебуває 47 вінничан з підтвердженим інфікуванням COVID-19, а також 38 пацієнтів з підозрою. У реанімаційному відділенні Вінницької міської клінічної лікарні №1 лікують 11 пацієнтів, вісім з них “ковідні”. Люди у стабільно важкому стані, всі вони на «сіпапах».

Враховуючи велике зростання нових випадків інфікування у місті та кількості пацієнтів з підозрою на коронавірус, з 27 липня у Вінниці змінили маршрути пацієнтів. Тому хворих на COVID-19 вінничан або тих, що потребують госпіталізації почали направляти до опорної лікарні Калинівки, а з 29 липня – до опорної лікарні у Хмільнику.

-Вдома лікуються 186 пацієнтів, а під спостереження сімейних лікарів знаходиться 635 осіб, – зазначив він.

Міський голова розповів про створення муніципальної ПЛР-лабораторії, яка передбачена антикризовою програмою «Вінничани важливі». Відкриття лабораторії планують до кінця року.

-На базі діагностичного центру ми плануємо відкриття ПЛР-лабораторії. Зараз  виготовлена проєктно-кошторисна документація згідно з усіма стандартами і нормами. Вона проходить державну експертизу. Паралельно готується документація щодо оголошення тендеру на проведення будівельних робіт. Наразі вже проведено навчання персоналу по роботі на відповідному обладнанні. Тому до кінця року ми плануємо відкрити дану ПЛР-лабораторію, – каже Сергій Моргунов.

Брифінг

Брифінг щодо ситуації із коронавірусом у Вінниці 31.07.2020

Опубліковано Сергієм Моргуновим Пʼятниця, 31 липня 2020 р.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

7290 2

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.