Вінниця проводжає у вічність Максима Мороза, який поліг у бою на Донеччині

Максим Мороз торік добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Після проходження бойових навчань у військовій частині А4986 він став офіцером однієї зі штурмових бригад. 8 липня, під час виконання службового обов’язку поблизу села Костянтинівка Покровського району Донецької області, Максим загинув. Герою навічно залишилося 39 років. Вдома на нього чекали батьки та дві сестри.

«Максим свідомо пішов на війну. Не ховався, і не намагався уникнути служби. Він був вимогливим до себе,але надзвичайно людяним і добрим до інших. Як офіцер дбав про те, щоб не допустити невиправданих втрат серед своїх підлеглих. Заради побратимів першим йшов у бій, а під час затишшя між штурмами міг потішити їх гарячими стравами, бо любив куховарити», – розповідають рідні полеглого воїна.

Народився Максим Мороз у Вінниці 14 листопада 1984 року. Після закінчення 16-ї міської школи обрав для себе автотранспортну справу. Навчався спочатку у технікумі, а згодом – у Вінницькому політехнічному інституті (тепер ВНТУ) на факультеті машинобудування. Працював у різних компаніях, мав і чимало захоплень, найулюбленішим із яких були велогонки.

«Максим був учасником велоклубу. На своєму байку об’їздив чимало куточків нашої країни. А ще любив природу, музику…Його поважали друзі за шляхетність та щирість, мудрість і велике серце», – поділилась сестра загиблого Героя Наталія.

Церемонія прощання і чин поховання воїна відбудеться сьогодні на Алеї Слави Сабарівського кладовища. Початок об 11:00 год.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook