“Вінниця готова надати прихисток” – Сергій Моргунов

У Вінниці готові прихистити мешканців з територій, що опинились в зоні лиха унаслідок підриву греблі Каховської ГЕС. Також для допомоги постраждалим вирішено задіяти ресурси Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. 

Про це написав Сергій Моргунов, міський голова Вінниці,  у своїх соцмережах. За його словами, сьогодні відбулось екстрене засідання за участі керівника Гуманітарного штабу Володимира Гройсмана, а також його співзасновників: голови обласної ради Вячеслава Соколового та самого мера. Під час засідання було вирішено максимально задіяти ресурси Штабу для допомоги постраждалим. 

– Підрив Каховської ГЕС змусив людей покидати домівки. Готується евакуація. Вінниця готова прихистити мешканців з територій, де росіяни спричинили це екологічне лихо, – зазначив міський голова.

Також про готовність Вінниччини приймати українців з постраждалих територій зазначив В’ячеслав Соколовий. 

– Зробимо все можливе, щоб допомогти тим, хто зараз цього найбільше потребує! – підкреслив очільник обласної ради. 

Нагадаємо, що в ніч на 6 червня російські окупанти здійснили підрив Каховської ГЕС. Внаслідок теракту в зоні можливого підтоплення опинились близько 80 населених пунктів, а близько 16 тисячам українців довелося покинути свої домівки. 

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook