Вінницькі освітяни відправили на фронт ще один автомобіль

Вінницькі заклади освіти вирішили виразити свою турботу та любов до українських Захисників та Захисниць через нестандартний підхід. Замість традиційних подарунків у вигляді листівок та солодощів, до Дня Святого Валентина вінницькі школи передали позашляховик для 19-ї ракетної бригади «Свята Варвара».

Про це інформує Місто, посилаючись на Вінницьку міську раду.

Наразі автівка вже допомагає військовим виконувати бойові завдання. Кошти на авто, а це понад 170 тисяч гривень, зібрали завдяки спільним силам учнівських колективів та адміністрації освітніх осередків. До важливої та доброчинної акції доєднались такі школи: №№3, 4, 5, 6, 12, 14, 16, 22, 24, 25, 29, 31, Вінницький технічний ліцей та «Школа успіху».

Загалом, як зазначає директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, це вже одинадцятий автомобіль, який вінницькій освітянській родині вдалось відправити на фронт з 1 вересня 2023 року.

«Я хочу подякувати нашим учням, їхнім батькам та працівникам закладів освіти за таку активну та патріотичну позицію. Фактично, освітні заклади нашої громади долучились до допомоги нашим Захисникам ще на початку повномасштабного вторгнення. Вони плетуть маскувальні сітки, роблять окопні свічки, готують смаколики та волонтерять в той чи інший спосіб. Завдяки цьому на фронт постійно передають таку необхідну допомогу: це і їжа, і побутові засоби, а також турнікети, аптечки, тепловізори, безпілотники, автомобілі та багато чого іншого», – зазначає очільниця департаменту.


Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook