У серіалі “Ранкове шоу” висвітлили тему війни в Україні

У третьому сезоні серіалу “Ранкове шоу” від Apple згадали події в Маріуполі.

Про це повідомляє видання DTF Magazine.

Тему російсько-української війни порушили у четвертій серії, що вийшла 27 вересня. Персонажка Бредлі Джексон (у виконанні Різ Візерспун) отримує журналістське завдання: знайти фотографа, який покаже світові обстріл Маріуполя російськими військами.

Після цього в епізоді показали фотографа, який перебуває в Маріуполі. Він розповідає героїні, що росіяни бомбардують місто та розстрілюють цивільних на вулицях.

У попередніх епізодах “Ранкового шоу” також згадувалися росіяни. DTF Magazine нагадує, що керівництво телеканалу відмовилося йти на шантаж російських хакерів.

Про серіал “Ранкове шоу”

Сюжет “Ранкового шоу” розгортається навколо тележурналістів, які працюють на одному з наймасштабніших телеканалів Сполучених Штатів Америки.

Головна героїня Алекс Леві (Дженіфер Еністон) — ведуча популярної новинної програми, що транслюється з Мангеттену на каналі UBA, яка має чудові рейтинги глядачів і, як вважається, змінила обличчя американського телебачення.

Після того, як її колегу Мітча Кесслера звільнили через сексуальні домагання, що стали відомими публіці, Алекс бореться за те, щоб зберегти свою роботу на посаді головної ведучої новин. Водночас вона розпалює суперництво з Бредлі Джексон (Різ Візерспун) — випадковою репортеркою, яка потрапила в телевізійну журналістику за збігом обставин.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook