У Бердянську окупанти ведуть проросійську агітацію, захопили радіо “Азовська хвиля”

У місті Бердянськ (Запорізька область) військовослужбовці російських збройних формувань поширюють листівки з антиукраїнською пропагандою.

Про це повідомили у СБУ Запорізькій області.

Листівки містять інформацію про нібито боротьбу військ РФ проти національних угруповань, зокрема полку “Азов” та необхідність денацифікації України. У листівках також йдеться, нібито ЗСУ завдавали артилерійських ударів по мирному населенню 28 лютого. Проросійські агітатори використовують для ілюстрацій зображення знайденої у неробочому стані української техніки, зокрема 9 гаубиць МСТА-Б на околиці Бердянська.

У Запорізькій обласній військовій адміністрації повідомляють, що російські військові захопили станцію “Азовська хвиля”. Тож, містян попереджають, що на цьому радіо може лунати проросійська дезінформація.

У СБУ зазначають, що війська РФ втрачають сили та позиції, тож намагаються поширити паніку. У службі безпеки України просять мешканців Бердянська та всієї країни не піддаватися впливу проросійської агітації:

“Збройні сили України борються за незалежність усіх міст України й лише російські війська прикриваються цивільним населенням та використовують його як живий щит”.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook