На Вінниччині вночі пролунали вибухи

Вчора, близько одинадцятої години ночі під час повітряної тривоги у Вінницькій області було чутно вибухи. За інформацією голови Козятинської громади Тетяни Єрмолаєвої, сталися вони на території Козятинської громади. Очільниця закликала земляків не публікувати фото та відео з місця події. На ранок сьогоднішнього дня голова Вінницької ОВА Сергій Борзов підтвердив, що вночі по Вінниччині був ракетний удар. Інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється. Рятувальні служби працюють на місці.

«Є ракетний удар по Вінниччині. Але звертаюсь до усіх усіх: не допомагайте ворогу. Не публікуйте у соцмережах – де і куди впала ракета, не поширюйте фото та відео. Інформація щодо постраждалих та руйнувань уточнюється. Рятувальні служби працюють на місці, – каже Сергій Борзов. – Кожна повітряна тривога – це попередження спускати в укриття. Тому ховайтесь у безпечне місце».

Також очільник області звернув увагу вінничан на поводження зі зброєю. Адже випадки таких знахідок на теренах області почастішали. Він наголосив, що не можна брати додому чи взагалі торкатися підозрілих предметів, уламків, що може призвести до поранення і навіть загибелі. У разі виявлення підозрілого предмету – не підходити і не чіпати, а одразу телефонувати на 101 або 102.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook