З’явились нові подробиці довколо забудови 10-го мікрорайону у Вінниці. Як раніше повідомлялось, вінницькі атовці власним коштом викупили там землю під забудову і тепер хочуть побудувати будинок, у якому продаватиметься житло для них на пільгових умовах. Йшлось про ціну у 100 доларів на кожен з перших 50 квадратних метрів.

Проте наразі є інформація, що ціна не зможе бути такою низькою. Адже їм також доведеться заплатити за побудову комунікацій та інфраструктури.

Це підтверджують у будівельнії компанії,яка має споруджувати будинки  – ТОВ “Каскад-Бетон”. За словами директорки підприємства Олени Голощук, навіть «пільгова» ціна – відмінна від тієї, що називають – можлива виключно за умови, що міська влада погодиться на збільшення у півтора рази кількості поверхів у будинках.

Про це йдеться у матеріалі видання “На Парижі”.

Також у ТОВ “Каскад-Бетон” повідомляють, що до  проектування процес не дійшов через те, що у ЖБК “Захисник -Вінниця” – організації, яку створили вінницькі військові, не можуть «домовитися» з міською владою, а у «Каскаді» наполягають на тому, що мають намір все робити послідовно, зокрема пройти громадські слухання, а лише потім детально проектувати майбутню забудову.

Ми запропонували спроектувати будівлі від 13 до 8 поверхів, з дворівневим паркінгом, адже інакше людей позбавлять можливості припаркувати автівку – внутрішнє подвір’я не передбачає стоянки. Я знаю, що стільки поверхів не дозволяють будувати. Сім поверхів дозволяють? Тоді однозначно ні… Жоден забудовник не погодиться на те, щоб при таких умовах певну частину віддавати по «пільговій» ціні,

– розповідає пані Олена.

Також за її словами, досягти прийнятної ціни можливо лише за умови збільшення поверховості будинків. Варто зазначити, що якою може бути пільгова ціна, жінка наразі не каже.

Крім того, скептично оцінює перспективи будівництва у десятому мікрорайоні і Роман Смішний – керівник ГС «Координаційна рада ветеранів АТО/ООС та волонтерів м. Вінниці»

На його думку, ні 100, ні 200, ні навіть 300 доларів за квадратний метр не є можливою ціною, Адже постійно дорожчають будівельні матеріали та роботи.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

1520 0

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.