Жителі Вінницького району тепер отримують муніципальні доплати від Вінницької міськради

З початку цього року антикризова програма “Вінничани важливі” почала працювати з урахуванням мешканців приєднаних територій. З бюджету міста на підтримку жителів в цьому місяці виділено 3,1 млн грн. Відзначимо, що Вінниця – єдине місто України, де є такий вид допомоги.

Вінничани, а також мешканці приєднаних територій уже почали отримувати муніципальну допомогу. За січень її отримають понад 10 000 мешканців  на суму 3,1 млн грн. Робота по призначенню такої допомоги продовжується, і наразі у нас вже є понад 500 таких заяв з приєднаних територій. Також 136 членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС з Вінниці та з приєднаних громад отримають  щомісячну матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн, – розповіла директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова. 

Щоб оформити допомогу, потрібно звернутися до адміністраторів Прозорих офісів, які працюють на віддалених робочих місцях в приміщеннях колишніх сільських рад, або приїхати у Вінницю в Прозорий офіс “Замостя” (вул. Замостянській,7). 

Консультацію з даного питання можна отримати за тел.: 50-86-72; 50-86-81; 50-86-64 50-86-77.

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

8640 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.