На Вінниччині небайдужа родина врятувала обмерзлого лебедя

Небайдужі жителі Оратова врятували лебедя, який обмерз на морозі. Невдовзі, птаха почала дошкуляти сім’ї, яка його прихистила. А на рятівників взагалі напав.

Про це розповів речник головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області Олександр Кутовий

“Курйозний випадок мав місце в Оратові. Жителі одного з будинків, розташованих на вулиці Парковій, стали свідками, як їм на подвір’я “спікірував” лебідь. Вочевидь, птах обмерз у польоті, тому і був змушений виконати жорстку “аварійну посадку”. Добрі господарі важких поранень у нього не виявили – підібрали, відігріли, нагодували. А за кілька годин лебідь вже вільно й гордо почав обживати обійстя. Та ще й так “освоївся”, що став навіть ганяти власників садиби, бити їх крилами та клювати. Люди зрештою вирішили позбутися непроханого гостя й зателефонували сьогодні, 21 січня, до рятувальників. Фахівці ДСНС войовничого птаха вилучили та в свою чергу передали лебедя працівникам ДП “Іллінецьке лісове господарство” Оратівського лісництва. Там, під пильним наглядом, невдячний порушник спокою перебуває і дотепер”, – йдеться у дописі.

На Вінниччині врятований лебідь почав тероризувати людей, які його прихистили (Фото)

На Вінниччині врятований лебідь почав тероризувати людей, які його прихистили (Фото)

Слідкуйте за новинами у Телеграм
Ще більше фото в Instagram
Підписуйтесь на нас у Facebook

2990 1

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.